Banner

Plakát

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

SEZNAM OSTATNÍCH FILMU

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek

Orig. název:Robinson Crusoe
Režie:Vincent Kesteloot, Ben Stassen
Hrají:Libor Bouček (Crusoe), Michal Suchánek (Úterý), Jana Stryková (Kiki), René Slováčková (Rosie), Adéla Nováková (Epi), Kateřina Petrová (May), Petr Pospíchal (Scrubby), Rudolf Kubík (Mal), Martin Sobotka (Pango), Bohdan Tůma (Carmello), Zdeněk Mahdal (Kapitán), Jiří Schwarz (Aynsley), Svatopluk Schuller (Loďmistr), Jakub Saic (Rufus), Antonín Navrátil (Cecil) a další.
Hudba:Ramin Djawadi
Scénář:Lee Christopher, Domonic Paris, Graham Welldon
Rok výroby:2015
Země původu:Belgie, Francie
Premiéra:18. 02. 2016
Stopáž:90 min
Žánr:Animovaný, Animovaný 3D, Dobrodružný
Odkaz:https://www.facebook.com/RobinsonCrusoeTheMovie/?fref=ts

SYNOPSE

Připravte se na konečně pravdivý příběh Robinsona Crusoe a jeho nejvěrnějšího přítele – papouška Úterý.

Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. Úterý celý život sní, že bude objevovat svět.

Po strašlivé bouři najde Úterý na pláži stvoření, které nikdy neviděl: člověka jménem Robinson Crusoe. Úterý velmi rychle pochopí, že tenhle dvounohý tvor by mohl být jeho šancí dostat se z ostrova pryč. Stejně tak Robinson Crusoe zjistí, že aby přežil na neobydleném ostrově, musí využít pomoci chytrého papouška a jeho zvířecích kamarádů.

Rodinné 3D dobrodružství Robinson Crusoe natočil zkušený režisér animovaných příběhu pro děti Ben Stassen. Malé i velké diváky si získal již svými předchozími filmy, např: Sammyho dobrodružství, Dům kouzel, Cesta na Měsíc 3D.

 PARTNEŘI FILMU  

Partneři

Reklama  Reklama  Reklama
Cinema City Reklama  Premiere Cinemas GACznacka2
logo Media